KWASY DERMATOLOGICZNE I MEDYCZNE - przełom w dziedzinie kosmetologii.


   W ostatnim czasie zabiegi przy użyciu kwasów dermatologicznych i medycznych stały się bardzo popularną alternatywą dla tradycyjnych zabiegów medycyny estetycznej, dostępnych jeszcze do niedawna wyłącznie dla wąskiej grupy osób m. in. ze względu na cenę. Obecnie postęp w tej dziedzinie pozwolił na stworzenie specjalistycznych peelingów, o równie silnym działaniu co popularne preparaty podawane poprzez iniekcję, która w konsekwencji może spowodować powstanie siniaków i wybroczyn, co zmusza do kilkudniowego „wyłączenia” się z życia ze względu na proces gojenia się skóry twarzy.

Wystarczy poddać się zabiegowi przy użyciu nowoczesnego peelingu, który sprawi, że skóra stanie się nawilżona, sprężysta i ujędrniona. Zabiegi przy użyciu kwasów, które proponujemy w naszym gabinecie stanowią idealną alternatywę dla dość drogich zabiegów przy użyciu botoksu.


zabieg zamiast botoksu - kwasy medyczne
efekt przed i po - specjalistyczny peeling dermatologiczny, bezpieczna i nieinwazyjna alternatywa dla botoksuTo nowatorskie odkrycie amerykańskich naukowców stanowi skuteczną i bezpieczną kurację przeciwstarzeniową pozwalającą na osiągnięcie optymalnych rezultatów. Zastosowanie peelingu daje efekt natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych, powierzchniowych, grawitacyjnych i utrwalonych. Twarz staje się zdecydowanie wypoczęta i młodsza.


Spektakularne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.


Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej terapii kwasowej.powiększanie ust alterantywa dla botoksu
efekt przed i po użyciu - przeciwstarzeniowe
serum uwypuklające usta