Perfekcyjny makijaż: rodzaje podkładów.      Wiemy już jak dobrać bazę pod makijaż. Musimy jednak wiedzieć, że podkłady występują w różnych rodzajach i postaciach. Ta różnorodność daje nam możliwość doboru odpowiedniego produktu.
        Jeżeli nasza cera jest bez zarzutu, ma zdrowy wygląd, brak na niej przebarwień to najlepszym rozwiązaniem będzie KREM KOLORYZUJĄCY - to lekki kosmetyk, o małych właściwościach kryjących, którego zadaniem jest wyrównanie kolorytu skóry.
       Drugą grupę stanowią FLUIDY. Dobieramy je pod kątem cery, ponieważ oprócz właściwości kryjących mają również działanie pielęgnacyjne. Dla Pań w średnim wieku odpowiedni będzie fluid liftingujący, który wygładzi skórę i poprawi owal twarzy. Kobiety o cerze suchej i odwodnionej powinny wybrać kosmetyk rozświetlający. Substancje rozpraszające światło optycznie zmniejszają głębokie zmarszczki i bruzdy. Kolejna propozycja to fluid dla cery naczyniowej. Ten rodzaj podkładu doskonale maskuje zaczerwienienia oraz wszelkie niedoskonałości skóry twarzy. Zapewnia komfort i jedwabiste wykończenie. Ostatnia propozycja skierowana jest do Pań, które mają cerę od mieszanej po tłustą. W tym wypadku dpowiedni będzie fluid matujący. Beztłuszczowy kosmetyk, który posiada odpowiednie właściwości pochłaniające sebum, maskujące przebarwienia i niedoskonałości cery.   


    

.
makijaż-rodzaje-podkładów