PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1

Usługa przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 jest już dostępna w naszym salonie! 

  Oczy są zwierciadłem duszy, a dzięki temu zabiegowi można cieszyć się mocniejszymi, dłuższymi i perfekcyjnie wyglądającymi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Rzęsy klejone metodą "jeden do jednego" wyglądają i zachowują się tak jak naturalne. Efekt jest spektakularny, ale ingerencja stylisty nie jest widoczna dla osób, które nie wiedzą o wykonanym zabiegu. 

   Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy o odpowiedniej długości i grubości do naturalnej rzęsy za pomocą specjalnego kleju. Długość i grubość rzęs jest zawsze wcześniej ustalana z Klientką. 

   Zabieg trwa ok. 2,5-3,5 godziny. Na jedno oko aplikuje się średnio 40-50 rzęs w trzech długościach, aby zachować naturalną linię i wygląd rzęs. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Używamy produktów najwyższej jakości. Specjalny klej, dzięki któremu przymocowuje się rzęsę jest bardzo bezpieczny, trwały i elastyczny, przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs. Rzęsy używane do zabiegu wykonane są z wysokiej jakości materiału imitującego naturalną rzęsę. Nie wywołują alergii, są niezwykle delikatne, lekkie, elastyczne i błyszczące. Oczy Klientki są zamknięte i chronione podczas całego zabiegu. 

  Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Nigdy nie wiemy, w jakim stadium znajduje się dana rzęsa (wzrostu, spoczynku czy zaniku). Dlatego zalecane i niezbędne jest tzw. "dopełnianie" co ok. 2-3 tygodnie dla podtrzymania pożądanego efektu.

<<<wróć                                                        czytaj dalej>>>    

 


    

.

przedłużanie i zagęszcanie rzęs


Trwałość rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji. Co najmniej przez 12 godzin po zabiegu aplikacji nie wolno rzęs myć, pływać, korzystać z sauny. Doradza się nawet 24 godzinny okres ochronny, w celu lepszego związania kleju. Powinno się unikać produktów do makijażu i demakijażu na bazie składników natłuszczających, nie używać zalotek.